Marně jsme čekali na hlavní a jediné keynote konference Google I/O 2013 jakékoliv nové zařízení, které by zapadalo do rodiny Nexus. Ačkoliv jsme se dočkali Samsungu Galaxy S4 s čistým Androidem, tak mnozí byli zklamáni, že nedošlo k uvedení nějakého modernizovaného zařízení. Samozřejmě se nešetřilo novinkami a největší událostí je nová komunikační služba Hangouts. Zkuste se nyní pozorně podívat na video, které bylo uvedeno k této novince. Napovíme vám, že vás bude zajímat 21. sekunda.
Právě v tomto momentu se objeví zařízení, o kterém byste řekli, že se jedná o Nexus 7. Ovšem první generace a ani jakákoliv varianta nedisponuje notifikační LED diodou. Můžeme tyto záběry připsat k chybě, která se stala při natáčení, nebo je zde použita druhá generace tabletu Nexus 7, která bude mít notifikační LED diodu.
Zatím se jen spekuluje o parametrech modernizované verze, ale již nyní se tak trochu předpokládá, že bude vybavena procesorem od Qualcommu. Navíc by mohlo dojít k navýšení RAM na 2 GB a interní paměť bude u nejlevnější verze 16 GB. Samozřejmě se objevují spekulace o displeji, který by mohl mít vyšší rozlišení jak HD. Zatím nemáme tušení, kdy Google hodlá představit novinky z oblasti hardwaru, ale zřejmě se tak stane až v září nebo v říjnu.
Zdroj: ubergizmo.com








Warning: Use of undefined constant mytheme_comment - assumed 'mytheme_comment' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/36875/virtual/www/domains/beta4.droidrom.com/wp-content/themes/Dotekomanie3/comments.php on line 105
Mave
16. 5. 2013, 19:08No já mám před sebou Nexus7 a nevidím rozdíl. To vaše bliknutí je stín od pohybu ruky té slečny která tablet bere. Zase hledáte senzaci kde není. Nebo se někdo snaží jen vygenerovat “článek”
Will_Jachar
16. 5. 2013, 18:57Září – Říjen? :O … Noooooooo! A já už se těšil že o prázdninách pojedu na novém nexusu 7 :D
Jakub Švec
16. 5. 2013, 17:07To je pouze odlesk webkamery
Přemysl Vaculík
16. 5. 2013, 17:08No nevím. 2x to bliklo :)
Jakub Švec
16. 5. 2013, 17:37Me prijde divny tak velka dirka a jeste presne v miste webkamery. To bliknuti tam sice je, ale i barevne je podivny.
Jan Polášek
16. 5. 2013, 17:46není to v místě webkamery, ale přesně na opačné straně zařízení. stejně jako u N4.
Lukáš Komárek
16. 5. 2013, 18:35Tím pádem se tedy přesunul jack na sluchátka a konektor pro nabíjení.
abuk8
16. 5. 2013, 21:27Jo to určitě bliklo..sranda by byla kdyby tohle dal google do N7 a fungovalo by to až v novém updatu..to by byli všichni překvapeni..:D